Sejas un uzacu skuveklis

Nanobrow EYEBROW RAZOR

Daudzums: 3 gab

IZVEIDO JAUNU UZACU FORMU

Uzacu skuveklis ir īstais rīks, ar ko sakopt uzacis un piešķirt tām formu precīzi un nesāpīgi. Tam ir īss un ass asmens, kas gatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Varēsi būt droša par tā ilglaicīgu asumu, kas ir efektīvas matiņu likvidēšanas noslēpums. Sejas un uzacu skuveklis ir viegli lietojams. To būs viegli uzturēt tīru jo komplektā ir iekļauts aizsargvāciņš. Tas ir ergonomisks un higiēnisks rīks sejas matiņu likvidēšanai bez piepūles.

EYEBROW RAZOR

NANOBROW UZACU SKUVEKLIS – IDEĀLS ASMENS

Sejas un uzacu skuveklis ir mazs, viegli lietojams uzacu sakopšanas rīks vienkāršai matiņu likvidēšanai. Notīri seju un tad likvidē nevēlamos matiņus, slidinot asmeni pāri ādai nelielā lenķī. Nanobrow Eyebrow Razor sniegs tev iespēju piešķirt savām uzacīm formu bez sāpēm. Varēsi tām piešķirt vēlamo formu acumirklī, pat no rīta pirms darba. Šis daudzveidīgais rīks atstās tavu ādu gludu un nevainojamu droši un ātri.

NANOBROW – VISLABĀKAIS TAVĀM UZACĪM

Sejas un uzacu skuveklis ir tikai viens no daudziem sensacionāliem produktiem Nanobrow klāstā. Tie ir visaugstākās kvalitātes uzacu kopšanas un grima produkti, ko aizrautīgi lieto pat labākie profesionāļi. Arī tu vari pārvērst savu izskatu un justies vēl skaistāka.

Ja vēlies uzzināt vairāk par skaistuma pasaules jaunumiem un iegūt uzticamu ieteikumu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklē mūsu sociālos tīklus!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kā lietot uzacu skuvekli?
Noņem aizsargvāciņu un viegli novieto asmeni 45 grādu leņķī pret ādu. Lieto to, izmantojot lejupvērstas un ātras kustības. Notīriet un nosusiniet asmeni pēc skūšanas. Nanobrow sejas un uzacu skuveklis ir vislabākais rīks ātrai un nesāpīgai matiņu likvidēšanai.
Vai sejas un uzacu skuvekli var izmantot atkārtoti?
Jā, tas ir atkārtoti lietojams sejas un uzacu skuveklis. Atceries to notīrīt pēc tā lietošanas. Lieliski būtu to noskalot zem tekoša ūdens un nosusināt, lai tas būtu pilnībā sauss.
Cik ilgs laiks nepieciešams pasūtījuma izpildei?
Aptuveni paredzamais piegādes laiks ir divu darba dienu laikā. Preci piegādās piegādes uzņēmums ar kurjeru.
Vai es varu pasūtīt, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs sūtam savas preces uz daudzām pasaules valstīm. Piegādes cena un aptuvenais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlies uzzināt vairāk par piegādes cenām savā valstī, uzklikšķini uz karoga pogas mājaslapas izvēlnē un izvēlies valodas versiju, kas tev interesē.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika