Uzacu laminēšanas komplekts

Nanobrow LAMINATION KIT

Sastāvs: Brow glue(7ml/ 0.24 fl oz) StepOne Lifting lotion (5ml / 0.17 fl oz) StepTwo Fixer (5ml / 0.17 fl oz)

Viss vienā komplekts ilgnoturīgai uzacu laminēšanai
Sakoptas un glītas uzacis nedēļām ilgi
Uzacis, kas izskatās biezākas un apjomīgākas
Ideālas gan profesionāļiem, gan lietošanai mājās

NEVAINOJAMAS UZACIS NEDĒĻĀM ILGI

Ja vēlies savākt nepaklausīgas, biezas vai nekustīgas uzacis – izvēlies viss vienā Nanobrow uzacu laminēšanas komplektu. Komplektā iekļauts viss nepieciešamais ideāla rezultāta iegūšanai. Uzacis kļūs daudz biezākas un pilnīgākas, kļūs un paliks būs paceltas un ideālā formā nedēļām ilgi. Negaidi vairs ilgāk. Iegūsti savas nevainojamās uzacis jau tagad.

Lamination Kit

TAVS NOSLĒPUMS NEVAINOJAMĀM UZACĪM

Vairs nekādu nepaklausīgu uzacu! Nanobrow Lamination Kit ir vislabākais un efektīvākais veids, kā iegūt skaistas uzacis. Laminēšanas efekts noturēsies īdz pat 6 nedēļām labi definētas uzacis mēnešiem ilgi.Uzacu laminēšana intensīvi atjauno uzacis, pabaro tās un padara tās paklausīgākas. Varēsi viegli un ātri piešķirt tām apjomīgāku izskatu, saķemmēt tās vēlamajā formā un visbeidzot noturēt tās savā vietā. Tas palīdzēs maskēt uzacu nepilnības un liks tām izskatīties biezākām. Vari aizmirst par nepaklausīgām un nesavācamām uzacīm!

Nekad nav bijis vieglāk savaldīt uzacis un piešķirt tām biezāku izskatu. Tu noteikti varēsi baudīt uzacu laminēšanas priekšrocības nedēļām ilgi. Uzacu laminēšanu var veikt visiem uzacu tipiem, it īpaši nepaklausīgām un biezām vai īpaši plānām uzacīm. Varēsi to apvienot arī ar precīzu uzacu formas veidošanu un uzacu krāsošanu, lai iegūtu spilgtāku rezultātu.

Lamination Kit

KĀ IZMANTOT UZACU LAMINĒŠANAS KOMPLEKTU

Lai izbaudītu labi definētas, apjomīgas uzacis, izmanto Nanobrow Lamination Kit! Kā saglabāt ideālu uzacu izskatu vairāku nedēļu garumā, tās nepielabojot? Te atradīsi instrukciju soli pa solim:

1. Noņem savu uzacu grimu, izmantojot eļļu nesaturošu produktu (piemēram, Nanobrow Micellar Makeup Remover).

2. Paņem pudelīti, uz kuras rakstīts Glue. Uzklāj mazu daudzumu produkta uz uzacīm un saķemmē tās vēlamajā formā. Nedaudz uzgaidi.

3. Uzklāj aktivizatora formulu ar nosaukumu Step One. Sāc no uzacu sākumdaļas, ķemmējot uzacis vēlamajā formā.

4. Atstāj to uz uzacīm no 5 līdz 8 minūtēm, atkarībā no uzacu matiņu biezuma, tad noņem to, izmantojot vates disku.

5. Uzklāj otru formulu - Step Two. Vēlreiz, sāc no uzacu sākumdaļas virzienā uz to beigām un, atceries uzturēt vēlamo uzacu formu. Atstāj to iedarboties no 5 līdz 8 minūtēm un tad noņem to, izmantojot slapju vates disku.

6. Izķemmē uzacis ar birstīti un izbaudi lieliskas uzacis vairākas nedēļas!

NANOBROW – VISLABĀKAIS TAVĀM UZACĪM

Uzacu laminēšanas komplekts ir tikai viens no daudziem sensacionāliem produktiem Nanobrow klāstā. Tie ir visaugstākās kvalitātes uzacu kopšanas un grima produkti, ko aizrautīgi lieto pat labākie profesionāļi. Arī tu vari pārvērst savu izskatu un justies vēl skaistāka.

Ja vēlies uzzināt vairāk par skaistuma pasaules jaunumiem un iegūt uzticamu ieteikumu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklē mūsu sociālos tīklus!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kā izmantot Nanobrow uzacu laminēšanas komplektu?
Nanobrow Lamination Kit ir uzacu komplekts, kurā iekļauts viss nepieciešamais ilgnoturīgai un ideālai uzacu laminēšanai. Jums tikai būs jānotīra uzacis no taukiem, uz tām jāuzliek komplektā iekļautie produkti pareizā secībā. Laminēšanas procesa laikā, saķemmējiet uzacis vēlamajā formā un virzienā un noņemiet produktus ar vates disku pēc tam, kad pagājis instrukcijā norādītais laiks.
Kad sniegties pēc Nanobrow uzacu laminēšanas komplekta?
Uzacu laminēšanas komplekts no Nanobrow ir vienkāršs veids, kā saglabāt ieveidotas uzacis nedēļām ilgi. Uzacis izskatīsies apjomīgas un varēsiet izbaudīt sakoptas, tīras uzacis uz ilgu laiku. Uzacu laminēšana būs lieliska ikkatram, kas vēlas iegūt jaunu uzacu izskatu.
Vai es varu izmantot Nanobrow laminēšanas komplektu, ja man ir jutīga āda?
Nanobrow laminēšanas komplektā iekļautie produkti ir veidoti no īpaši atlasītām sastāvdaļām. Pirms laminēšanas mēs jums ieteiktu veikt ādas testu.
Cik bieži es drīkstu laminēt savas uzacis?
Mēs iesakām veikt uzacu laminēšanu katras 4 līdz 6 nedēļas.
Nanobrow Lamination Kit – derīguma termiņs
Nanobrow Lamination Kit, kad tas tiek uzglabāts pareizi, saglabāsies līdz pat 6 mēnešiem pēc atvēršanas.
Cik ilgs laiks nepieciešams pasūtījuma izpildei?
Aptuveni paredzamais piegādes laiks ir divu darba dienu laikā. Preci piegādās piegādes uzņēmums ar kurjeru.
Vai es varu pasūtīt, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs sūtam savas preces uz daudzām pasaules valstīm. Piegādes cena un aptuvenais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlies uzzināt vairāk par piegādes cenām savā valstī, uzklikšķini uz karoga pogas mājaslapas izvēlnē un izvēlies valodas versiju, kas tev interesē..
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika