Taisna skropstu atdalīšanas pincete

Nanolash EYELASH TWEEZERS POINTED

Pincetes

IDEĀLA PRECIZITĀTE, VISLABĀKIE REZULTĀTI

Iegūstiet nepieciešamo komfortu, lai strādātu visaugstākajā līmenī ar specializētajām Nanolash skropstu atdalīšanas pincetēm! Šis ir svarīgākais skropstu pagarināšanas rīks, kas ļauj precīzi atdalīt skropstas. Vieglais materiāls un pincetes parocīgais dizains pat daudzu darba stundu laikā nesasprindzina plaukstas locītavu.

EYELASH TWEEZERS POINTED

POINTED
CURVED
L-SHAPE

NANOLASH - LABĀKĀ SKROPSTU PAGARINĀŠANAS PALĪDZĪBA

Nanolash Eyelash Tweezer Pointed ir svarīgākais rīks ikvienam skropstu meistaram skropstu pagarināšanas procesam. Šīs pincetes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, kas padara tās vieglas un elastīgas, vienlaikus nodrošinot lielisku komfortu. Pincešu galiņi ļauj viegli manevrēt starp skropstām un tās atdalīt, lai atvieglotu mākslīgo skropstu uzklāšanu. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai profesionāls skropstu meistars, izvēlies savām vajadzībām atbilstošu aksesuāru!

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

Skropstu atdalīšanas pincetes ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un skaistumkopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kas jāņem vērā, izvēloties skropstu pincetes?
Izvēloties skropstu pagarināšanas pincetes, vienmēr pievērsiet uzmanību to kvalitātei. Labām pincetēm jābūt vieglām un parocīgām, un materiālam, no kura tās izgatavotas, jābūt pietiekami elastīgam, lai nesaspringtu plaukstas locītava.
Vai Nanolash skropstu pincetes ir piemērotas skropstu māksliniekiem - iesācējiem?
Jā, pincešu dizains un funkcionalitāte padara tās piemērotas gan iesācējiem, gan profesionāļiem.
Vai pincetes no Nanolash ir dezinficējamas autoklāvā?
Jā, pincetes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, un tās var sterilizēt autoklāvā.
Vai skropstu atdalīšanas pinceti var izmantot dažādām skropstu pagarināšanas metodēm?
Jā, skropstas atdalošās pincetes ir jebkura skropstu mākslinieka pamatinstruments. To izmanto, lai atdalītu klienta skropstas to pagarināšanas laikā, izmantojot klasiskās un apjoma metodes.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika