Mākslīgo skropstu noņēmējs

Nanolash DIY REMOVER

Izmērs: 5 ml / 0,169 fl oz

EFEKTĪVA UN ĀTRA IEDARBĪBA

Nanolash DIY Remover ir īpašs izstrādājums, kas ļauj viegli un ātri noņemt mākslīgo skropstu šķipsnas, kas pievienotas ar DIY metodi. Vienkārši uzklājiet uz skropstām nelielu daudzumu noņēmēja un brīdi pagaidiet. DIY mākslīgās skropstas atdalīsies no dabiskajām, ļaujot tās viegli noņemt..

DIY REMOVER

KĀ LIETOT NANOLASH DIY NOŅĒMĒJU?

Uzklājiet produktu uz visām skropstām, strādājot no augšas un lejas. Šaura ķemmīte palīdzēs precīzi uzlikt noņēmēju. Pagaidiet kādas 30 sekundes, ar pirkstiem satveriet skropstu šķipsnu un novelciet to no dabiskajām skropstām. Tad noņem grimu kā parasti. Noņēmējs neietekmē skropstu stāvokli.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

DIY mākslīgo skropstu noņēmējs ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un kopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Cik ilgs laiks nepieciešams mākslīgo skropstu noņemšanai, izmantojot noņēmēju?
Vislabāk pagaidīt kādas 30 sekundes un mākslīgās skropstas atdalīsies no dabiskajām. Tad vienkārši ar pirkstiem tās jānovelk.
Vai pēc DIY mākslīgo skropstu noņemšanas ar noņēmēju man ir jādara kas cits?
Kosmētiku vislabāk noņemt ar parasto dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekli, lai atbrīvotos no jebkura atlikušā produkta. Šim uzdevumam var izmantot jebkuru dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekli.
Nanolash DIY Remover – sastāvdaļas (INCI)
Isododecane, Dextrin palmitate, Isohexadecane, Disteardimonium hectorite, Phenoxyethanol.
Nanolash DIY Remover – derīguma termiņš
Nanolash DIY Remover, pareizi uzglabāts, saglabā savas īpašības 6 mēnešus pēc atvēršanas.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika