L formas skropstu pincete

Nanolash EYELASH TWEEZERS L SHAPE

Leņķis: 40°

Garums: 12cm

Svars: 23 g

Pincetes

PERFEKTAS PINCETES NEVAINOJAMĀM SKROPSTĀM

Izvēlies sava darba komfortu un labākos rezultātus. L formas skropstu pagarināšanas pincetes ir neaizstājams rīks katra skropstu mākslinieka rokās. Pincešu vieglā un ergonomiskā konstrukcija pasargā plaukstas locītavu no sasprindzinājuma daudzu darba stundu laikā. 40° leņķis nodrošina ērtu un vienkāršu mākslīgo skropstu uzlikšanu. Īpašie galiņ ļauj precīzi aizķert satvert matiņus un radīt „fan” skropstas.

EYELASH TWEEZERS L SHAPE

POINTED
CURVED
L-SHAPE

NANOLASH – LABĀKĀ PALĪDZĪBA SKROPSTU PAGARINĀŠANĀ

Nanolash Eyelash Tweezer L Shape ir izgatavota no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, kam raksturīga optimāla elastība, pasargājot plaukstas locītavu no sasprindzinājuma garajās skaistumkopšanas stundās. Kā , pincetes lieliski noder gan klasiskajām, gan apjoma skropstu pagarināšanas metodēm. Neatkarīgi no tā, vai tu tikai sāc savu piedzīvojumu ar skropstu pagarināšanu vai to dari jau sen - tev noteikti patiks strādāt ar šīm pincetēm. Izvēlies komfortu savam darbam un nodrošini vislabākos rezultātus! L formas skropstu pagarināšanas pincetes ir neaizstājams rīks ikvienam skropstu māksliniekam. Pincešu vieglā un ergonomiskā konstrukcija pasargā plaukstas locītavu no sasprindzinājuma daudzu darba stundu laikā. 40° leņķis nodrošina ērtu un vienkāršu mākslīgo skropstu uzlikšanu. Īpašie galiņi ļauj precīzi satvert atsevišķus matiņus un radīt „fan” skropstas.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

L formas skropstu pagarināšanas pincetes ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un skaistumkopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kas jāņem vērā, izvēloties skropstu pincetes?
Izvēloties skropstu pagarināšanas pincetes, vienmēr pievērsiet uzmanību to kvalitātei. Labām pincetēm jābūt vieglām un parocīgām, un materiālam, no kura tās veidotas, jābūt pietiekami elastīgam, lai nesaspringtu plaukstas locītava.
Vai Nanolash skropstu pincetes ir piemērotas skropstu māksliniekiem - iesācējiem?
Jā, pincešu dizains un funkcionalitāte padara tās piemērotas gan iesācējiem, gan profesionāļiem.
Vai pincetes no Nanolash ir dezinficējamas autoklāvā?
Jā, pincetes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, un tās var sterilizēt autoklāvā.
Vai L formas pincetes var izmantot dažādām skropstu pagarināšanas metodēm?
L formas skropstu pincetes labi der visām skropstu pagarināšanas metodēm. Īpaši ciešie galiņi ļauj izveidot „fan” skropstas, izmantojot „strip” metodi.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika