Skropstu tušas bāze

Nanolash MASCARA PRIMER

Krāsa: caurspīdīga

Izmērs: 10ml / 0.34 fl oz

Padariet biezākas, pagariniet un izlieciet savas skropstas ar vienu kustību
Intensīva ikdienas aprūpe
Ideāli atdalītas skropstas
Uzlabo skropstu tušas noturību

AR SKROPSTU TUŠAS BĀZI TU VARI IZDARĪT VAIRĀK!

Vai ideālajai skropstu tušai var vēl kaut ko pievienot?
Pievieno vairāk spēka savām skropstām pat pirms tās pārklāj ar savu iecienītāko skropstu tušu. Pateicoties Nanolash tušas bāzei, tu atklāsi, cik liels potenciāls ir tavām skropstām.

Tušas bāze padarīs tavas skropstas garākas, biezākas, paceltas un pārsteidzoši izliektas, un tavs skropstu tušas efekts ilgs daudz ilgāk. Turklāt tai ir kondicionējošas īpašības, kas patiesi baros tavas skropstas.

Mascara Primer

Veiksmīga grima pamats
un efektīvas rūpes par skropstām

Skropstu tušas bāze no Nanolash ne tikai uzlabo acu grimu, padarot skropstas biezākas un garākas, bet arī uzlabo stilizācijas estētiku, neļaujot skropstu tušai savelties. Tušas bāzei ir dažādi rūpīgi atlasīti barojoši komponenti, kuriem ir daudzfunkcionāla iedarbība, nodrošinot veselas, mitrinātas un kondicionētas skropstas. Galvenais un vērtīgākais komponents ir arginīns – aminoskābe, kas stiprina skropstu struktūru un uzlabo to elastību. Sojas dzinumu ekstrakts atbild par matiņu atjaunošanu no iekšpuses, palielinot to proteīnu sintēzi, rezultātā iegūstot labāku mitrināšanu un mīkstākas skropsta.

Mascara Primer

Kā lietot skropstu tušas bāzi?

Uzklāj bāzi uz tīrām skropstām. Sākot no skropstu pamatnes, maigi izlaid birstīti caur tām. Viens produkta slānis ir pietiekams. Precīzā otiņa sasniedz katru skropstu, nodrošinot ideālu atdalīšanu.

Vēlies sasniegt vēl iespaidīgākus rezultātus?
Izmēģini Nanolash skropstu tušu! Nanolash skropstu tušas un bāzes formulas savstarpēji lieliski papildina viena otru. Kopā tās ļauj veidot noturīgu skropstu grimu, ko vari izbaudīt visas dienas garumā!

Apskati mūsu piedāvātās iespējas:
Volume Up Mascara - iegūtu fenomenāli biezākas un apjomīgas skropstas.
Length & Curl Mascara - ja tava prioritāte ir pagarināt un izliekt skropstas.

Nanolash – vislabākais Jūsu skropstām

Skropstu tušas bāze ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko vari atrast Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes skropstu kopšanas un grima kosmētikas līdzekļi, ko ar prieku izmanto arī profesionāli skropstu meistari visā pasaulē.

Ja vēlies uzzināt vairāk par skaistumkopšanas nozares jaunumiem un atrast uzticamu informācijas avotu, kā arī nebeidzamu iedvesmas avotu, apmeklē mūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Vai skropstu tušas bāzei jānožūst pirms skropstu tušas uzklāšanas?
Jā, mēs iesakām uzgaidīt kādu laiku, kamēr bāze nožūst, pirms uzklājat skropstu tušu.
Vai skropstu tušas bāze var aizstāt parasto skropstu tušu?
Nanolash bāzes gēla un caurspīdīgā formula ļauj to lietot kā patstāvīgu produktu. Skropstas iegūs spīdumu, mitrinājumu un gludumu.
Nanolash Mascara Primer – sastāvdaļas (INCI)
Aqua, Propanediol, Carbomer, Arginine, Lactic Acid, Glycine Soja Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Panthenol, Caffeine.
Nanolash Mascara Primer – derīguma termiņš
Nanolash Skropstu tušas bāze, ja to glabā pareizi, saglabā savas īpašības sešus mēnešus no atvēršanas brīža.
Kāds ir pasūtījuma izpildes laiks?
Gaidāmais piegādes laiks ir divas darbadienas. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika