Uzacu birstītes un aplikatora komplekts

Nanolash STYLING BRUSH

Saturs: Angled Brush (1pc) , Spiral Brush (1 pc)

AKSESUĀRI, KAS NODROŠINA LIELISKUS REZULTĀTUS

Ja tev ir svarīgs labs tava grima izskats un tu augsti vērtē aksesuāru, kas ļaus tev sasniegt vēlamos rezultātus precizitāti, izvēlies Nanobrow Styling Brush. Šis divu aplikatoru komplekts nodrošina to, ka tavs uzacu grims vienmēr būs ideāls!

Angled Brush – šī precīzā otiņa, veidota no mīkstiem, sintētiskiem sariņiem, palīdzēs uzklāt visa veida kosmētiku – gēla, krēmveida un citus produktus.

Spiral Brush – šī tušas tipa birstīte, kas veidota no sintētiskiem sariņiem, kas ir pietiekami stingri, lai varētu tos izvilkt cauri uzacīm, tās lieliski atdalīs, nekairinot ādu.

STYLING BRUSH

UZKLĀJ KOSMĒTIKU, IZĶEMMĒ UN IEVEIDO SAVAS UZACIS JEBKURĀ LAIKĀ!

Otiņa, ar tās stingri sablīvētajiem sariņiem, izklās produktu pa matiņiem un ādu, lai tev būtu vienkārši aizpildīt savas uzacis, izmantojot jebkuru produktu, tādu kā uzacu pomādi vai uzacu pūderus. Tā precizitāte un slīpais galiņš, ļaus tev izvilkt savu uzacu formu vai uzvilkt plānas līnijas, kas līdzinās īstiem uzacu matiņiem.

Tušas tipa birstīte ir vienkāršs rīks, kas tev palīdzēs ieveidot uzacis, tās izķemmējot un ieveidojot. Šis aksesuārs tev palīdzēs arī izķemmēt pāri palikušo produktu no uzacīm, neietekmējot tavu grimu.

Nanobrow Styling Brush ir nepieciešams ikkatras sievietes un profesionāla grima mākslinieka kosmētikas maciņā. Tā inovatīvais dizains ļauj tev vienkārši ielikt un izņemt otiņas no melnā maciņa, tādējādi ir viegli tās uzturēt tīras un droši uzglabātas. Tās ir vienkārši tīrāmas, nodrošinot ilgu un uzticamu lietošanu.

NANOBROW – VISLABĀKAIS TAVĀM UZACĪM

Ieveidošanas otiņu komplekts ir tikai viens no daudziem sensacionāliem produktiem Nanobrow klāstā. Tie ir visaugstākās kvalitātes uzacu kopšanas un grima produkti, ko aizrautīgi lieto pat labākie profesionāļi. Arī tu vari pārvērst savu izskatu un justies vēl skaistāka.

Ja vēlies uzzināt vairāk par skaistuma pasaules jaunumiem un iegūt uzticamu ieteikumu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklē mūsu sociālos tīklus!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Vai Nanobrow Styling Brush var izmantot kopā ar citiem produktiem, kas nav domāti uzacīm?
Jā, mūsu aplikatorus var izmantot kopā ar citiem produktiem kā acu ēnām vai acu laineri.
Kā tīrīt Nanobrow Styling Brush?
Gan Angle Brush, gan Spiral Brush var nomazgāt ar remdenu ūdeni. Šim uzdevumam vari izmantot maigu šampūnu. Pēc mazgāšanas pilnībā nosusini aplikatorus.
Cik ilgs laiks nepieciešams pasūtījuma izpildei?
Aptuveni paredzamais piegādes laiks ir divu darba dienu laikā. Preci piegādās piegādes uzņēmums ar kurjeru.
Vai es varu pasūtīt, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs sūtam savas preces uz daudzām pasaules valstīm. Piegādes cena un aptuvenais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties uzzināt vairāk par piegādes cenām jūsu valstī, uzklikšķiniet uz karoga pogas mājaslapas izvēlnē un izvēlieties valodas versiju, kas tev interesē.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika