Mākslīgās skropstas – apjomīgs pieaudzēto skropstu veids

Nanolash VOLUME LASHES

curl

C D

biezums

0.05 0.07 0.10 0.12 0.15

garums

Jauktais 6mm-13mm 9mm 10mm 11mm
Īpaši mīkstas un elastīgas
Cieši austas un roku darbs
To struktūra imitē īstas skropstas
Daudz veidu, no kā izvēlēties

NESALĪDZINĀMA KVALITĀTE UN LIELISKI REZULTĀTI

Mākslīgās pieaudzētās skropstas - Nanolash Volume Lashes būs lieliska izvēle tavam salonam. Katrā iepakojumā ir 16 rindiņas roku darba, sintētisko skropstu, kam piemīt dziļa krāsa, kas spēs ideāli izcelt ikkatru skatienu.

Mīkstās un izturīgās zīda skropstas, ar gludu, matētu finišu, nodrošina fenomenālu gaišumu un formu, kas maldinoši atgādinās dabīgās skropstas. Izvēlies kvalitāti, kas atbildīs tavām cerībām un liec saviem klientiem justies apmierinātiem.

Volume Lashes

Pasirinkta :

Keisti

curl

C D

biezums

0.05 0.07 0.10 0.12 0.15

garums

Jauktais 6mm-13mm 9mm 10mm 11mm

SKROPSTAS, KAS PIEMĒROTAS
TAVĀM VAJADZĪBĀM!

Nanolash Volume Lashes ļaus tev pielāgot produktu tavām un tavu klientu vajadzībām. Tās būs lieliskas gan klasiskajai, gan apjomīgajai skropstu pieaudzēšanas metodei. Mēs ražojam mākslīgās skropstas ar visiekārojamākajiem izliekumiem. Tās nāk iepakojumā, kurā ietilpst dažādu garumu skropstas no 6 līdz 13 mm vai viens garums pēc tavas izvēles: 9, 10 vai 11 mm. To tekstūra ir ideāla, lai izveidotu skropstu vēdeklīšus, nav svarīgi vai izmantojot shimmy metodi (skropstu izvietošana pamīšus), vai rolling on the strip metodi (daļēji noņemot skropstas no līmlentes).

Volume Lashes

Pasirinkta :

Keisti

curl

C D

biezums

0.05 0.07 0.10 0.12 0.15

garums

Jauktais 6mm-13mm 9mm 10mm 11mm

KĀ STRĀDĀT AR
NANOLASH VOLUME LASHES?

Darbs ar Nanolash Volume Lashes ir ļoti vienkāršs. Pēc tam, kad klienta skropstas ir pilnībā attīrītas un attaukotas, sāc skropstu standarta pieaudzēšanu.

Satver skropstas pie to bāzes, lai nebojātu to delikāto struktūru. Atkarībā no izvēlētās skropstu pielikšanas metodes (klasiskās vai apjoma), noņem skropstas pa vienai no plāksnītes vai izveido skropstu vēdeklīti uzreiz, izmantojot shimmy (skropstu izvietošana pamīšus), rocking on the strip (daļēji noņemot skropstas no līmlentes) vai interleaving (ar skropstu pārtraukumiem) metodi. Plānās līmlentes ļaus tev noņemt skropstas no iepakojuma bez jebkādām problēmām. Atceries izmantot skropstas, kas nav vairāk kā 30% garākas par tava klienta dabīgajām, tā, lai tās būtu ērti valkājamas, nenoslogojot dabīgās skropstas.

Nanolash – VISLABĀKAIS TAVĀM UZACĪM

Mākslīgās skropstas apjomīgai skropstu pieaudzēšanai ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsi Nanolash produktu klāstā. Tās ir visaugstākās kvalitātes skropstu kopšanas un kosmētikas produkts, ko izmanto profesionāli skropstu meistari visā pasaulē.

Ja tu vēlies uzzināt vairāk par skaistuma industrijas jaunumiem un iegūt uzticamu padomu un nebeidzamas iedvesmas avotu, dodies un mūsu sociālo mediju lapām!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kā pareizi izvēlēties skropstas?
Pirms mākslīgo skropstu piemeklēšanas, skropstu meistars veiks pilnīgu klienta acu analīzi un ieteiks piemēroto skropstu metodi. Kad izvēle būs izdarīta, skropstu meistars izvēlēsies izvēlētajam stilam piemērotās skropstas.
Kādiem uzacu pieaudzēšanas veidiem var izmantot Nanolash Volume Lashes?
Ir trīs veidu pieaudzētās uzacis – klasiskās, apjoma un hibrīda. Nanolash Volume Lashes būs piemērots tiem visiem.
Vai es varu pieaudzēt uzacis, ja man ir kontaktlēcas?
Mākslīgās skropstas neietekmē kontaktlēcas. Taču, skropstu meistars noteikti tev palūgs tās izņemt procedūras laikā.
Vai var pieaudzēt skropstas pēc skropstu krāsošanas ar hennu?
Var, taču vajadzētu starp šīm procedūrām ieturēt pauzi, ieteicams 48h.
Vai pieaudzētas skropstas ietekmē dabīgās skropstas?
Pareizi pieaudzētas skropstas neietekmē dabīgās skropstas.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika