Silikona formas skropstu pacelšanai un laminēšanai

Nanolash SILICONE RODS

Daudzums: 3 pāri

Izmērs: S, M, L

SILIKONA FORMAS PERFEKTI IZLIEKTĀM SKROPSTĀM

Nanolash Silicone Rods ir galvenie aksesuāri skropstu pacelšanai un laminēšanai. To mīkstā un patīkamā virsma nekairina augšējā plakstiņa smalko ādu. Tās ir pieejamas trīs dažādos izmēros, kas ļauj tās pieskaņot jebkura veida acīm, padarot pacelšanas un laminēšanas procesu ērtu un vieglu.

Silicone Rods

KĀ LIETOT NANOLASH SILICONE RODS?

Vispirms pielieciet acij vienu no trim pieejamajiem silikona formu izmēriem. Ja nepieciešams, var viegli apslīpēt malas, lai forma labāk pieliptu plakstiņam. Mūsu formu radīšanā izmantotais silikons nodrošina izcilu saķeri. Ja nepieciešams, uzklājiet zem formas kādu līmi, lai skropstu pacelšanas laikā tā perfekti pieliptu ādai. Pēc tam ar to pašu līmi saķemmējiet skropstas uz rullīša.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

Silikona formas skropstu pacelšanai un laminēšanai ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un kopšanas līdzekļi, kurus dedzīgi izmanto skropstu mākslinieki visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kā izvēlēties acij piemērotāko formu izmēru?
Vajag tikai uzlikt formu uz plakstiņa. Pārbaudiet, vai tā labi turas un nerada diskomfortu. Ja nepieciešams, to var viegli apgriezt.
Vai silikona formas ir lietojamas atkārtoti?
Jā, jūs varat atkal izmantot mūsu formas. Tikai neaizmirstiet pēc skropstu pacelšas tās vienmēr kārtīgi iztīrīt
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika