Skropstu pagarināšanas hermētiķis (fiksators)

Nanolash DIY SEALER

Lielums: 5 ml / 0,169 fl oz

LABĀKAIS FIKSATORS JŪSU STILIZĒŠANAI

Nanolash DIY Sealer ir īpašs produkts, ar kura palīdzību var nostiprināt savu stilu skropstu paplašināšanas laikā. Tā īpaši izstrādātā formula ir ļoti svarīga jūsu stila izturībai, jo pastiprina līmi. Turklāt tā veido plānu, neredzamu slāni uz skropstām, pasargājot tās no netīrumiem, putekļiem un sebuma.

DIY SEALER

KĀ LIETOT NANOLASH DIY SEALER?

Pēc visu DIY skropstu šķipsnu uzklāšanas uzlieciet uz tām nelielu daudzumu produkta, lai neitralizētu līmes turpmāku darbību un stiprinātu noturīgumu. Īpašais aplikators nodrošina, ka hermētiķi var uzklāt precīzi, un biezā formula neietek acīs. Skropstu pagarināšanai varat uzklāt hermētiķi atbilstoši savām vajadzībām, lai skropstu izskats būtu noturīgāks un Jūs izbaudītu to vēl vairāk.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

DIY Sealer – skropstu pagarinājuma fiksators ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un skaistumkopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Vai hermētiķa lietošana ietekmē līmes darbību?
Jā. Hermētiķa uzklāšana uz jauna skatiena neitralizē līmes darbību, stiprinot noturību. Tas neļauj skropstu šķipsnām nokrist.
Kā lietot hermētiķi, lai nodrošinātu, ka mākslīgās skropstaskalpo pēc iespējas ilgāk?
Katru vakaru uz skropstām vietās, kur iepriekš uzklājāt līmi, uzklājiet nelielu fiksatora daudzumu.
Nanolash DIY Sealer – sastāvdaļas (INCI)
Isododecane, Isohexadecane, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated (styrene/isoprene) copolymer, Polysorbate 20, Polypropyl sesquioxane, Disteardimonium hectorite, Phenoxyethanol.
Nanolash DIY Sealer – derīguma termiņš
Nanolash DIY Sealer, pareizi uzglabājot, saglabā savas īpašības 6 mēnešus pēc atvēršanas.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika