Skropstu līme DIY mākslīgajām skropstām

Nanolash DIY BONDER

Izmērs: 5 ml / 0,169 fl oz

IZTURĪBA UN EFEKTIVITĀTE KURU TU IEMĪLĒSI

Nanolash DIY Bonder ir revolucionāra līme, kas paredzēta skropstu pagarināšanai mājās. Pateicoties ergonomiskajai ķemmītei, uzlikšana ir tikpat ātra un ērta kā skropstu tušas uzklāšana. Īpaši izstrādātā produkta formula nodrošina, ka mākslīgās skropstas turēsies vismaz 5 dienas, nodrošinot ilgstošu kvalitāti. Īpašajai līmei ir augsts ūdensizturības līmenis un noturība pret kosmētikas noņemšanas līdzekļiem bez eļļas.

DIY BONDER

KĀ LIETOT NANOLASH DIY LĪMI?

Kad uzklājat mākslīgās skropstas pati, vispirms uzklājiet līmi. Tas jādara uz tīrām skropstām, sākot no saknēm. Ja skropstas ir dabiski garas, līmi var uzklāt tikai uz pus-skropstas. Gadījumā ar īsām skropstām - uzklāt visā garumā. Pēc līmes uzklāšanas uzgaidiet 15-20 sekundes un sāciet zem dabiskajām skropstām pievienot DIY mākslīgās skropstas.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

DIY Bonder – skropstu līme DIY mākslīgajām skropstām ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un skaistumkopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Vai līme ir ūdensizturīga?
Jā, Nanolash skropstu pagarināšanas līme ir ūdensizturīga.
Vai dekoratīvās kosmētikas noņemšana ietekmē līmes darbību?
Noņemiet dekoratīvo kosmētiku, izmantojot produktus bez eļļas, jo eļļas var likt līmei zaudēt tās efektivitāti. Tas pats attiecas uz kosmētikas produktiem - vislabāk ir izvairīties no eļļas produktiem.
Nanolash DIY Bonder – sastāvdaļas (INCI)
Acrylic copolymer, Aqua, Carbon, Polyurethane prepolymer, Dehydroacetic acid sodium.
Nanolash DIY Bonder – derīguma termiņš
Nanolash DIY Bonder, pareizi uzglabājot, saglabā savas īpašības 6 mēnešus pēc atvēršanas.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Gaidāmais piegādes laiks ir divas darbadienas. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika