Skropstu pacelšanas un laminēšanas komplekts

Nanolash LASH LIFT KIT

Saturs:

Step 1 – Lift (10 x 0.5 ml)
Step 2 – Fix (10 x 0.5 ml)
Step 3 – Keratin Booster (10 x 0.5 ml)
Eyelash Lift Glue (5 ml)
Silikona formas (3 pāri)
Lifting Combs (3 pāri)

Precīzi atdalītas un barotas skropstas
Skropstu izliekums un pacelšanās noturas līdz pat 8 nedēļām
Dabiska izskata izliektas un apjomīgas skropstas!
Nepieciešamie produkti un aksesuāri, pietiek 10 reizēm!

SKROPSTU PACELŠANA UN LAMINĒŠANA -DAUDZ IEGUVUMU SKROPSTĀM

Atklājiet žilbinošu, lieliskas formas skropstu noslēpumu ar Nanolash pacelšanas un laminēšanas komplektu. Komplektā ir visi nepieciešamie produkti katram skropstu pacelšanas procesa posmam. Fantastiskos efektus vari sasniegt viegli un ātri, un tev tie pavisam noteikti patiks.

Skropstas uzreiz kļūst gludas un mirdzošas. To krāsa ir dziļa un svaiga. Katra skropsta ir ideāli atdalīta. Pilnīgāks un apjomīgāks skropstu izskats ir tikai viens no daudzajiem ieguvumiem. Šis komplekts pacels un izlieks skropstas, un vairākas nedēļas baudīsiet ideāli pasvītrotas acis.

LASH LIFT KIT

SKAISTAS SKROPSTAS VAIRĀKAS NEDĒĻAS

Padariet savas skropstas nevainojamas un skaistas ar Nanolash pacelšanas un laminēšanas komplektu! Izstrādājums ir paredzēts ilgstošas iedarbības nodrošināšanai. Tā mērķis ir dabiski definēt skropstas bez mākslīgi pārspīlēta rezultāta. Skropstu pacelšana un laminēšana ar Nanolash dāvās jums skropstas, kas visu laiku izskatās pēc vislabākajām - jūs pamostaties un esat gatava doties ceļā! Skropstas būs redzami paceltas un izliektas, izskatīsies garākas un pilnīgākas. Šādus rezultātus baudīsiet līdz pat 8 nedēļām ilgi! Nanolash Lash Lift kit ļaus veikt līdz 10 skropstu pacelšanas procedūras!

Skropstu pacelšana un laminēšana nav tikai skaistuma procedūra. Varat rēķināties arī ar intensīvu skropstu stiprināšanu un aizsardzību. Iekļautais hidrolizētais keratīns uzlabo skropstu apjomu, veicina labošanas procesu un paaugstina skropstu noturību. Laminēšanai paredzētie produkti satur lanolīnu kas kondicionē skropstas un novērš mitruma zudumu. Olīveļļa, avokado eļļa un vīnogu eļļa mitrina un baro skropstu matiņus, un, pateicoties elastības uzlabošanai, padara tos izturīgākus pret bojājumiem vai deformāciju. Abesīnijas eļļa un kokosriekstu eļļa nodrošina spīdumu un aizsargā skropstas no saules stariem. Nanolash produkti skropstu pacelšanai un laminēšanai ir bagāti ar arginīnu, pantenolu un zīdu skropstu barošanai un stiprināšanai, rūpējoties par to maigumu un spīdumu.

LASH LIFT KIT

SKROPSTU PACELŠANA UN LAMINĒŠANA AR NANOLASH
TAS TIEŠĀM IR VIENKĀRŠI!

Izmantojot Nanolash pacelšanas un laminēšanas komplektu, skaistas skropstas var iegūt, veicot dažus vienkāršus soļus. Neaizmirstiet ievērot iepakojumā iekļautās instrukcijas. Redz, cik viegli!

1. Rūpīgi noņemiet grimu un ādas kopšanas līdzekļa atlikumu no plakstiņiem un skropstām. Izmantojiet speciālu uzacu un skropstu šampūnu vai kosmētikas noņemšanas līdzekli bez eļļas.

2. Izvēlieties atbilstoša izmēra silikona formas un novietojiet tās uz augšējā plakstiņa. Uzklājiet līmi un nostipriniet skropstas uz formām, precīzi atdalot skropstu matiņus.

3. Lietojiet Step 1 – Lift paceliet skropstas, pēc iespējas tuvāk skropstu līnijai, bet nedariet to uz skropstu skropstu galiem. Pagaidiet 7-10 minūtes, un pēc tam noņemiet produktu ar vates tamponu vai aplikatoru.

4. Lietojiet Step 2 – Fix. Nofiksējiet pēc iespējas tuvāk skropstu līnijai, bet ne skropstu galus. Pagaidiet 7-10 minūtes, un pēc tam noņemiet produktu ar vates tamponu vai aplikatoru.

5. Uzklājiet Step 3 – Keratin Booster Keratīna pastiprinātāju uz visām skropstām, pēc iespējas tuvāk skropstu līnijai. Pagaidiet 7-10 minūtes, un pēc tam noņemiet produkta pārpalikumu ar mitru vates tamponu vai aplikatoru.

6. Uzmanīgi noņemiet silikona formas no plakstiņiem un skropstām. Izķemmējiet skropstas, izmantojot neilona skropstu ķemmīti. Tas arī viss!

Izbaudiet savas jaunās skaisti atdalītās, apjomīgās skropstas ar perfektu izliekumu!

Nanolash – SKAISTU SKROPSTU DEFINĪCIJA

Lash Lift komplekts nav vienīgais Nanolash produkts! Iepazīsti pilnu piedāvājumu, ieskaitot labākos skropstu kosmētikas produktus, kas pilnībā izmainīs grimu un skropstu kopšanas rutīnu! Atsvaidziniet savu skropstu izskatu vienā mirklī! Aplūkojiet citus mūsu piedāvātos produktus un sekojiet jaunajām tendencēm!

Meklējat iedvesmu ģeniālam grimam? Nezināt, kādu kosmētiku acīm izvēlēties, lai ar tām apdullinātu apkārtējos? Apmeklējiet mūsu sociālo mediju lapas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kā sagatavot skropstas skropstu pacelšanai un laminēšanai?
Lai paceltu skropstas, tās ir jāsagatavo. Skropstām jābūt bez kosmētikas vai eļļas atlikuma. Izmantojiet kosmētikas noņemšanas līdzekli bez eļļas vai īpaši izstrādātu šampūnu skropstām, kas nodrošina neitrālu pH līmeni.
Ar ko atšķiras skropstu pacelšana no skropstu laminēšanas?
Skropstu pacelšana rada vēlamo skropstu izliekumu un pacelšanas efektu. Laminēšana ir pēdējā skropstu pacelšanas procesa stadija. Ar tās palīdzību mitrina skropstas un papildina keratīnu skropstu matiņu struktūrā.
Cik bieži var veikt skropstu pacelšanu un laminēšanu?
Vislabāk ir veikt skropstu pacelšanu katras 6 vai 7 nedēļas. Viss ir atkarīgs no Jūsu skropstu stāvokļa. Atcerieties uzgaidīt vismaz 4 nedēļas pirms veikt nākamo pacelšanas procedūru.
Vai es varu uzklāt kosmētiku uz skropstām pēc pacelšanas un laminēšanas procedūras?
Jā, Jūs varat, taču atcerieties neuzklāt kosmētiku pirmās 12 stundas pēc procedūras.
Kā rūpēties par skropstām pēc to pacelšanas un laminēšanas?
Izvairieties no mitruma un augstām temperatūrām (karstas vannas, pirts, utt.) 24 stundas pēc skropstu pacelšanas procedūras.
Cik ilgā laikā mans pasūtījums tiks piegādāts?
Aptuvenais piegādes laiks ir divas darba dienas. Pasūtījumu piegādā kurjeru firma.
Vai es varu veikt pasūtījumu atrodoties citā valstī?
Vai es varu veikt pasūtījumu atrodoties citā valstī? Protams, Jūs varat. Mūsu kompānija izpilda pasūtījumus uz daudzām valstīm visā pasaulē. Aptuvenais piegādes laiks, tāpat kā piegādes izmaksas, ir atkarīgi no galamērķa. Lai saņemtu vairāk informācijas, spiediet uz karoga ikonas tīimekļa izvēlnē, un izvēlieties vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika