Skropstu serums

Nanolash EYELASH SERUM

Color: Caurspīdīga

Tilpums: 3 ml / 0.1 fl oz

1
2
3
+
Black and white illustration of eyelashes with clock symbol above
Veicina skropstu matiņu augšanu
Black and white photo of half full, half sparse lashes
Pagarina skropstas, padara tās biezākas un tumšākas
Black and white illustration of full eyelashes with slogan up to 50% in 30 days'
Līdz pat 50% garākas skropstas tikai 30 dienās
Black and white illustration with NL letters and a tick and thumb up symbols below
Pārbaudījuši un iesaka eksperti un lietotāji

50% garākas skropstas
pēc 30 dienu lietošanas

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un vairāku gadu klīniskajiem un dermatoloģiskajiem pētījumiem, mums izdevās radīt Nanolash. Unikāls skropstu serums, kas ir kļuvis par nepieciešamību ikvienas sievietes kosmētikas somiņā.

Šis aktīvais skropstu serums stimulē skropstas, padarot tās redzami garākas, stiprākas un papildus tam - tumšākas. Produkta īpaši izstrādātā formula padara skropstu līniju un skropstas biezākas un pilnīgākas.

Close-up of the eye with short eyelashes
Close-up of the eye with long lashes

EYELASH SERUM

1
2
3
+

VIENKĀRŠA LIETOŠANA, PĀRSTEIDZOŠI REZULTĀTI

Produkta lietošana ir vienkārša un ļoti patīkama, pateicoties precīzajai otiņai. Pēc rūpīgas sejas un acu grima noņemšanas uzklājiet Nanolash serumu uz augšējās skropstu līnijas. Pāris sekunžu laikā serums tiek uzsūkts un aktivizē matiņus stiprinošos komponentus.

Rūpīgi izvēlētie serumu komponenti iekļūst skropstu saknēs un darbojas no iekšpuses. Tie veicina matu augšanu un ietekmē biezumu un skropstu krāsu. Nanolash izveido aizsargbarjeru uz augošajām skropstām, novēršot to sarišanu, izkrišanu un lūšanu. Skropstu stimulēšanas metode, ko izstrādājuši laboratorijas profesionāļi, ļaus pamanīt pirmos rezultātus jau pēc divām nedēļām regulāras lietošanas.

Black and white close-up of woman's eyes with eyelash serum applicator touching her lashes

Apburošs skatiens ir tikai soļa attālumā. Viss, kas nepieciešams, ir ikdienas Nanolash lietošana, lai apburtu un piesaistītu uzmanību. To var lietot cilvēki visās vecuma grupās. Pateicoties Nanolash, skropstas kļūst garākas, stiprākas, elastīgākas, mitrinātas un biezākas.

EYELASH SERUM

1
2
3
+

NANOLASH SERUMA EFEKTIVITĀTI APSTIPRINA MEDICĪNISKIE PĒTĪJUMI

Izstrādājot Nanolash formulu, mēs izmantojām dabīgas sastāvdaļas, kas nodrošina redzamus rezultātus un pozitīvu ietekmi uz skropstu struktūru. Skropstu serums ir piemērots ikvienam, kas vēlas dabiski uzsvērt savas skropstas, kā arī tiem, kuri saskaras ar problēmām saistībā ar skropstu zudumu vai vājo matiņu augšanu. Produkts var tikt lietots atsevišķi vai kā papildinājums ikdienas skropstu kopšanai.

Mēs saprotam, ka skaistums iet roku rokā ar rūpēm. Un tas ir mūsu moto. Mūsu izstrādātā metode dāvā Jums pārliecību, ka piedāvātais produkts ir pilnībā uzticams un efektīvs.

Short video showing the effects of the eyelash conditioner

NANOLASH – VISLABĀKAIS JŪSU SKROPSTĀM

Skropstu serums ir tikai viens no daudzajiem sensacionālajiem produktiem, ko Jūs atradīsiet Nanolash klāstā. Šie ir augstākās kvalitātes ādas kopšanas un grima produkti, ko pat vislieliskākie profesionāļi lieto ar prieku. Arī Jūs varat pārveidot savu izskatu un justies vēl skaistāk.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas nozares jaunumiem, atrast uzticamu padomu avotu un neizsmeļamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kā uzklāt Nanolash skropstu serumu?
Lietošana ir vienkārša un līdzīga parastā acu zīmuļa uzklāšanai. Uzklājiet produktu tieši tur, kur skropstas saskaras ar ādu, augšējā un apakšējā skropstu līnijas pamatnē. Pārliecinieties, ka jūsu acis ir pilnībā bez grima. Serumu uzklājiet reizi dienā.
Ārstēšanas beigas — kas seko pēc tam?
Kad sasniedzat vēlamo skropstu garumu un biezumu, nepārtrauciet lietot Nanolash. Lietojiet serumu 2-3 reizes nedēļā, lai nodrošinātu dziļu mitrināšanu un saglabātu efektu.
Nanolash Skropstu Serums – sastāvdaļas (INCI)
Aqua, Ethyl Tafluprostamide, Euphrasia Officinalis Extract, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Alcohol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Triethanolamine.
Nanolash Skropstu Serums – derīguma termiņš
Serums saglabā savas īpašības 12 mēnešus pēc atvēršanas un 31 mēnesi no ražošanas datuma. Derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma.
Kāds ir pasūtījuma izpildes laiks?
Gaidāmais piegādes laiks ir divas darbadienas. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika