Izliekta skropstu pincete

Nanolash EYELASH TWEEZERS CURVED

Leņķis: 60°

Garums: 14,5cm

Svars: 23 g

Pincete

UZTICAMĪBA UN ĒRTĪBAS IKVIENAM PROFESIONĀLIM

Padariet savu darbu efektīvu un ērtu. Izliektās skropstu pagarināšanas pincetes no Nanolash ir izgatavotas no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda. Īpašie 60° leņķa gali precīzi saķer katru matiņu. To var izmantot arī „fan” skropstu veidošanai gan klasiskām, gan apjoma skropstu pagarināšanas metodēm.

EYELASH TWEEZERS CURVED

NANOLASH – LABĀKAIS SKROPSTU PAGARINĀŠANAI

Nanolash Eyelash Tweezer Curved kas ir izliektaa, ir noteikti vajadzīga katram skropstu māksliniekam. Tā vieglā un ergonomiskā konstrukcija pat daudzu darba stundu laikā nesasprindzinās plaukstas locītavu. Ar to var viegli strādāt ar klasiskajām un apjoma skropstu pagarināšanas metodēm, pierādot, ka tas ir daudzfunkcionāls rīks! Pincetēm ir precīzs tvēriens, un tās palīdz viegli veidot „fan” skropstas, izmantojot dažādas metodes. Nav svarīgi, vai esi profesionālis vai iesācējs - šīs pincetes noteikti atvieglos tavu darbu.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

Izliektās skropstu pagarināšanas pincetes ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un skaistumkopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kas jāņem vērā, izvēloties skropstu pincetes?
Izvēloties skropstu pagarināšanas pincetes, vienmēr pievērsiet uzmanību to kvalitātei. Labām pincetēm jābūt vieglām un parocīgām, un materiālam, no kura tās veidotas, jābūt pietiekami elastīgam, lai ar to strādājot nesaspringtu plaukstas locītava.
Vai Nanolash skropstu pincetes ir piemērotas skropstu māksliniekiem - iesācējiem?
Jā, pincešu dizains un funkcionalitāte padara tās piemērotas gan iesācējiem, gan profesionāļiem.
Vai pincetes no Nanolash ir piemērotas dezinficēšanai autoklāvā?
Jā, pincetes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, un tās var sterilizēt autoklāvā.
Vai liektās pincetes var izmantot dažādām skropstu pagarināšanas metodēm?
Izliektās skropstu pincetes labi der visām skropstu pagarināšanas metodēm. Īpašie gali ļauj izveidot „fan” skropstas, izmantojot „shimmy” metodi.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika