Mākslīgo skropstu aplikators

Nanolash APPLICATOR

Krāsa: melns

ERGONOMISKS APLIKATORS SKROPSTU PIEAUDZĒŠANAI

Nanolash Applicator ir radīts precizitātei un komfortam DIY skropstu pagarināšanas procesā. Aplikatora melnā satīna apdare, vieglā un ergonomiskā forma padara to ārkārtīgi ērtu. Uzgaļu forma ir pielāgota acs formai. Pateicoties šai funkcijai, var viegli uzklāt DIY mākslīgās skropstas un sapludināt tās ar savām dabiskajām.

Applicator

KĀ LIETOT NANOLASH APLIKATORU?

Nanolash aplikatoram ir vairāki pielietojumi. Tas palīdz viegli izņemt no iepakojuma mākslīgās skropstas, nesabojājot to smalkos sintētiskos matiņus. Tas arī ļauj ērti uzklāt tās zem dabiskajām skropstām. Tā svarīgākā funkcija ir mākslīgo skropstu sapludināšana ar īstajām. Pēc visu mākslīgo skropstu uzklāšanas viegli piespiediet aplikatoru pie dabīgajām skropstām, lai līme tās labi sasaistītu.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

Mākslīgo skropstu aplikators ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un kopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Ko darīt, ja skropstas pielīp aplikatoram?
Šīs situācijas cēlonis var būt tas, ka uz aplikatora palikusi līme. Tādā gadījumā nepieciešams to attīrīt no līmes. Šim uzdevumam var izmantot Nanolash DIY Remover.
Vai aplikators ir piemērots visu izmēru un veidu mākslīgajām skropstām?
Jā, mūsu aplikators ļauj ar īpašu precizitāti paņemt un uzlikt visdažādākās DIY skropstas.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika