Skropstu pacelšanas un laminēšanas līme

Nanolash LASH LIFT GLUE

Izmērs: 5ml / 0,17 fl oz

LĪME, SKROPSTU PACELŠANAS PAMATS

Nanolash Lash Lift Glue ir vēl viens atslēgas produkts skropstu pacelšanas un laminēšanas veikšanai. Tas nodrošina, ka skropstas labi turas pie silikona formiņām, un ir viegli tās pakļaut nākamajiem pacelšanas procesa posmiem. Smalkais aplikators ļauj uzklāt optimālu produkta daudzumu. Ja nepieciešams, līmi var uzklāt arī zem silikona formas, lai tā labāk turētos.

Lash Lift Glue

KĀ LIETOT NANOLASH LASH LIFT GLUE?

Uzklājiet skropstu pacelšanas un laminēšanas līmi uz silikona formas un saķemmējiet skropstas uz tās, pēc tam veiciet nākamos pacelšanas un laminēšanas soļus. Līmi var izmantot arī silikona formas piestiprināšanai pie plakstiņa.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

Skropstu pacelšanas un laminēšanas līme ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un skaistumkopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kā pirms līmes uzklāšanas sagatavot skropstas?
Pirms līmes uzklāšanas jānotīra un jāattauko plakstiņi un skropstas. Šim uzdevumam izmantojiet speciālu šampūnu skropstām ar neitrālu pH līmeni.
Kurā skropstu pacelšanas un laminēšanas posmā jālieto Nanolash Lash Lift Glue?
Līme tiek izmantota, lai atvieglotu skropstu pacelšanas un laminēšanas procesu. Izmantojiet to, lai fiksētu skropstas uz silikona formiņas, lai piešķirtu tām pareizo formu, un nodrošiniet, lai to saglabātu fiksācijas posmā.
Nanolash Lash Lift Glue – sastāvdaļas (INCI)
Aqua, AMP-Acrylates Copolymer, Alcohol.
Nanolash Lash Lift Glue – derīguma termiņš
Produkta derīguma termiņš ir atrodams uz iepakojuma.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika