Precīzā pincete

Nanobrow EYEBROW TWEEZERS

Precīza uzacu matiņu izraušana acumirklī

Nanobrow pincete ir aksesuārs, kas gatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, tāpēc tā ir izturīga un kalpos ilgi. Īpaši izstrādātie pincetes galiņi padara īsāko un plānāko matiņu satveršanu vienkāršu, ļaujot tev precīzi izraustīt uzacis, kā arī veikt citas kosmētiskās procedūras. Pincetes izmērs un to matējums nodrošina, ka pincete neizslīdēs tev no rokām un padarīs to ļoti ērtu. Tā ir īpaši precīza, padarot katru lietošanas reizi par efektīvu un ērtu procedūru.

Eyebrow Tweezers

NANOBROW TWEEZERS – NEPIECIEŠAMA IKKATRAS SIEVIETES KOSMĒTIKAS MACIŅĀ

To galiņi ir izgatavoti ar īpašu precizitāti. To slīpie galiņi ideāli sakļaujas, nodrošinot precizitāti, piemēram, uzacu izraustīšanas laikā – bez sāpēm vai sarautiem matiņiem. Augstākās kvalitātes nerūsējošais tērauds ir papildu bonuss, kas padara pincetes uzturēšanu tīru vienkāršāku. Vari to mazgāt siltā ūdenī bez raizēm, un tad izžāvēt ar papīra dvieli vai mīkstu lupatiņu. Nanobrow Tweezers ir nepieciešama ikkatrā kosmētikas maciņā. Tās ergonomiskā forma un precizitāte atvieglo daudzu mazo kosmētikas procedūru veikšanu.

NANOBROW – VISLABĀKAIS TAVĀM UZACĪM

Uzacu pincete ir tikai viens no daudziem sensacionāliem produktiem Nanobrow klāstā. Tie ir visaugstākās kvalitātes uzacu kopšanas un grima produkti, ko aizrautīgi lieto pat labākie profesionāļi. Arī tu vari pārvērst savu izskatu un justies vēl skaistāka.

Ja vēlies uzzināt vairāk par skaistuma pasaules jaunumiem un iegūt uzticamu ieteikumu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklē mūsu sociālos tīklus!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Vai Nanobrow pincete ir autoklāva?
Jā, pincete ir izgatavota no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda un to var sterilizēt autoklāvā.
Kas jāņem vērā izvēloties uzacu pinceti?
Izvēloties pinceti, pievērs uzmanību to galiņiem. Galiņiem jābūt precīziem, lai vienmēr būtu viegli saķert matiņus.
Vai ar Nanobrow pinceti var izraut matiņus arī citās ķermeņa zonās?
Jā, mūsu pincete ir daudzfunkcionāla un lieliska, lai izrautu jebkādus matiņus, līdz ar to tā noteikti spēs izraut matiņus arī citās ķermeņa zonās.
Cik ilgs laiks nepieciešams pasūtījuma izpildei?
Aptuveni paredzamais piegādes laiks ir divu darba dienu laikā. Preci piegādās piegādes uzņēmums ar kurjeru.
Vai es varu pasūtīt, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs sūtam savas preces uz daudzām pasaules valstīm. Piegādes cena un aptuvenais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlies uzzināt vairāk par piegādes cenām savā valstī, uzklikšķini uz karoga pogas mājaslapas izvēlnē un izvēlies valodas versiju, kas tev interesē.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika