Skropstu pacelšanas un laminēšanas ķemmītes

Nanolash LIFTING COMBS

Daudzums: 3 gab.

SKROPSTU PACELŠANAS UN LAMINĒŠANAS ĶEMMĪTES

Y formas skropstu pacelšanas ķemmītes atvieglo un paātrina skropstu novietošanu uz silikona formām skropstu pacelšanas un laminēšanas laikā. Katram skropstu pacelšanas ķemmītes galam ir cita funkcija. Pirmais nodrošina, ka skropstas var pareizi uzķemmēt uz formas, bet otrs gals darbojas kā ķemme, lai pirms skropstu pacelšanas līdzekļu uzklāšanas notīrītu un atdalītu skropstas.

Lifting Combs

KĀ LIETOT NANOLASH PACELŠANAS ĶEMMĪTES?

Pēc silikona formu novietošanas uz plakstiņiem uzklājiet uz skropstām optimālo līmes daudzumu. Izmantojot ķemmītes plakano galu, saķemmējiet skropstas uz formas. Izmantojiet ķemmīti, lai precīzi atdalītu skropstas. Pēc tam turpiniet ar skropstu pacelšanas un laminēšanas līdzekļiem.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

Skropstu pacelšanas un laminēšanas ķemmītes ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un kopšanas līdzekļi, kurus dedzīgi izmanto skropstu mākslinieki visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Vai skropstu pacelšanas un laminēšanas ķemmītes ir lietojamas atkārtoti?
Jā, mūsu ķemmītes var izmantot vairākkārt. Vienīgi atcerieties, ka pēc katras lietošanas reizes tās vienmēr rūpīgi jāiztīra.
Vai Lifting Combs ir nepieciešamas skropstu pacelšanai?
Ķemmītes ir nepieciešami aksesuāri. Šis piederums ļauj saķemmēt skropstas uz silikona formām, izmantojot skropstu līmi. Tās nodrošina arī precīzu skropstu atdalīšanu.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika