Skropstu aplikatori bez pūkām

Nanolash MICROBRUSH APPLICATOR

Saturs: 100 gab

Diametrs
1.5 mm
2.0 mm
2.5 mm

VAIRĀKU UZDEVUMU VEIKŠANA UN PRECIZITĀTE VIENĀ

Nanolash skropstu aplikatori bez pūkām ir būtiski aksesuāri ikvienam skropstu meistaram. Tie ir lieliski skropstu sagatavošanai pacelšanas un laminēšanas apstrādei vai skropstu pagarināšanai, kā arī dažādu produktu uzklāšanā. Aplikatori ļauj ar lielu precizitāti attīrīt skropstas no dekoratīvās kosmētikas, ādas kopšanas līdzekļu atliekām un sebuma. Aplikatori neatstāj uz skropstām nekādas šķiedrvielas, kas ļauj nekavējoties pāriet pie nākamajiem procedūras soļiem.

Microbrush Applicator

SKROPSTU APLIKATORI BEZ PūKāM 1.5MM
SKROPSTU APLIKATORI BEZ PūKāM 2 MM
SKROPSTU APLIKATORI BEZ PūKāM 2.5MM

IZVĒLIES LABĀKOS AKSESUĀRUS

Nanolash Microbrush Applicators neuzsūc šķidrumus, nodrošinot, ka tie paliek uz ādas bez liekas izšķērdības. Tas nozīmē ekonomiskāku produkta lietojumu. Aplikatori ir pieejami trīs dažādos izmēros: 1,5 mm, 2 mm un 2,5 mm, kas nodrošina ļoti precīzu kosmētikas līdzekļu uzklāšanu. Jūs iegūstat 100 gab. ērtā iepakojumā ar dozatoru, kas neļauj aplikatoriem izkrist no iepakojuma, kad tas ir atvērts

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

Skropstu aplikatori bez pūkām ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un kopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Kādam mērķim vislabāk izmantot Nanolash Microbrush Applicators?
Aplikatorus bez pūkām var izmantot dažādu produktu un kosmētikas uzklāšanai uz skropstām un uzacīm. Tie labi noder arī skropstu tīrīšanai pirms laminēšanas apstrādes. Tie ir daudzfunkcionāli piederumi, kurus var izmantot pēc vēlēšanās.
Kā uzglabāt aplikatorus bez pūkām, lai saglabātu to higiēnu?
Aplikatorus vislabāk uzglabāt oriģinālā iepakojumā, kas aprīkots ar speciālu vāku. Pateicoties iespējai iepakojumu atvērt un aizvērt, aplikatori nepiesārņojas. Pēc aplikatora izņemšanas no iepakojuma nekavējoties lietojiet to.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika