Step 1 - Lifta pacelšanas un laminēšanas aktivators

Nanolash STEP 1 LIFT

Saturs: 10 x 0,5 ml / 0,017 fl oz

VEIKSMĪGAS SKROPSTU PACELŠANAS PAMATI

Procedūras pamatā ir produkts, kas ir atbildīgs par visa skropstu pacelšanas procesa uzsākšanu. Tas veidota, lai mīkstinātu un atvērtu matiņu kutikulu, padarot tās struktūru jutīgu pret pārveidošanos. Mats uzsūc barojošās sastāvdaļas no produkta formulas, uzlabojot tā stāvokli. Hidrolizēts keratīns, zīds un kolagēns palielina matu apjomu un biezumu, dāvājot skropstām noturību un padarot tās spīdīgākas. Lanolīns

Step 1 Lift

KĀ LIETOT NANOLASH STEP 1 LIFT?

Pēc skropstu sagatavošanas veiciet Step 1 Lift, sākot no skropstu saknēm. Ievērojiet 1 mm attālumu no iekšējā plakstiņa un nelietojiet produktu uz skropstu galiem. Atkarībā no skropstu stāvokļa atstājiet produktu uzklātu 7-10 minūtes. Pēc šī laika noņemiet produktu ar vates tamponu vai aplikatoru. Iepakojumā ir 10 maisiņi ar skropstu pacelšanas līdzekli un laminēšanas aktivatoru.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

Skropstu pacelšanas un laminēšanas aktivators ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un skaistumkopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Vai Step 1 Lift ir pietiekams, lai veiktu skropstu pacelšanu un laminēšanu?
Nē, lai veiktu pilnīgu skropstu pacelšanu, ir jāizmanto gan Step 1 Lift, gan Step 2 Fix un jāievēro lietošanas norādījumi.
Nanolash Step 1 Lift – sastāvdaļas (INCI)
Aqua, Ethanolamine Thioglycolate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Mineral Oil, Dipropylene Glycol, Ethanolamine, Glycerin, Petrolatum, Lanolin, Ceteth-20, PEG-75 Lanolin, Fragrance, Dimethicone, Oleth-2, Diammonium Dithiodiglycolate, Disodium EDTA, Polyquaternium-7, Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Benzoate, Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Butylene Glycol.
Nanolash Step 1 Lift – derīguma termiņš
Lietojiet produktu tūlīt pēc paciņas atvēršanas.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika