Step 2 - skropstu pacelšanas un laminēšanas neitralizētājs

NANOLASH STEP 2 FIX

Saturs: 10 x 0,5 ml / 0,017 fl oz

PALIEKOŠS SKROPSTU PACELŠANAS EFEKTS

Nanolash Step 2 Fix galvenais produkts, kas atbild par jaunās skropstu formas fiksēšanu. Neitralizētājs aizver matu kutikulas un nodrošina ilgstošu pacelšanas efektu. Pateicoties barojošajām sastāvdaļām produkta formulā, jūs kondicionējat skropstas to celšanas un laminēšanas laikā. Vīnogu kauliņu eļļa un glicerīns mitrina skropstas un aizsargā tās no mitruma zuduma, vienlaikus veicinot skropstu reģenerāciju.

Step 2 Fix

KĀ LIETOT NANOLASH STEP 2 FIX?

Lietojiet produktu tieši pēc Step 1 Lift noņemšanas. Lietojiet 2. Step 2 Fix, sākot no skropstu saknēm. Ievērojiet 1 mm attālumu no iekšējiem plakstiņiem un nelietojiet produktu skropstu galos. Atkarībā no skropstu stāvokļa atstājiet produktu uzklātu 7-10 minūtes. Pēc šī laika noņemiet produktu ar vates tamponu vai aplikatoru. Iepakojumā ir 10 iepakojumi ar skropstu pacelšanas un laminēšanas neitralizētāju.

NANOLASH – KAS IR VISPIEMĒROTĀKAIS SKROPSTĀM

Skropstu pacelšanas un laminēšanas neitralizētājs ir tikai viens no sensacionālajiem produktiem, ko atradīsiet Nanolash klāstā. Tie ir augstākās kvalitātes grima un kopšanas līdzekļi, kurus skropstu mākslinieki dedzīgi izmanto visā pasaulē.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skaistumkopšanas industrijas jaunumiem un atrast uzticamu padomu avotu un nebeidzamu iedvesmas avotu, noteikti apmeklējiet mūsu sociālo mediju platformas!

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Vai ar 2. step Fix pietiek, lai veiktu skropstu cilāšanu un laminēšanu?
Nē, lai veiktu pilnīgu skropstu pacelšanu, ir jāizmanto gan Step 1 Lift, gan Step 2 Fix un jāievēro lietošanas norādījumi.
Nanolash Step 2 Fix – sastāvdaļas (INCI)
Aqua, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Mineral Oil, Hydrogen Peroxide, Dimethicone, Behenyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, PEG-75 Lanolin, PEG-8, Petrolatum, Propylene Glycol, Ceteth-20, Disodium Phosphate, Isopropyl Alcohol, Fragrance, Oleth-2, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Etidronic Acid, Polyquaternium-7, Phosphoric Acid, Sodium Benzoate.
Nanolash Step 2 Fix – derīguma termiņš
Lietojiet produktu tūlīt pēc paciņas atvēršanas.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika