PINCETES PRECĪZAI SKROPSTU PAGARINĀŠANAI

Iepazīstieties ar Nanolash profesionālajām skropstu pagarināšanas pincetēm. Radītas no kvalitatīvākā nerūsējošā tērauda, vieglas un parocīgas, tās nesasprindzina plaukstas locītavu un nodrošina izcilu precizitāti katrā lietošanas reizē. Izvēlieties savām vajadzībām piemērotu rīku un esiet droši, ka jūsu darbs vienmēr nodrošinās patīkamus rezultātus.

Eyelash Tweezer Pointed

0 pln
0 pln

Eyelash Tweezer Curved

0 pln
0 pln

Eyelash Tweezer L Shape

0 pln
0 pln

Mūsu piedāvājumā ir gan pincetes skropstu atdalīšanai, gan dažādi skropstu pagarināšanas pincešu varianti. Tiem ir īpaši gali ar dažādām formām un leņķiem. Piedāvājumā ir viena un dubulta satvēriena pincetes, kas ļauj izvēlēties atbilstošāko un pieskaņot dažādām mākslīgo skropstu uzlikšanas metodēm. Katrs no tiem tiek veidots ar rokām un radīts, pievēršot uzmanību katrai detaļai. Izmēģiniet kādu no pincetēm no Nanolash un redziet, cik vienkārši ir uzlabot darba kvalitāti un efektivitāti.

EYELASH TWEEZER POINTED
EYELASH TWEEZER CURVED
EYELASH TWEEZER L SHAPE

Ļoti daudzi jau ir uzticējušies Nanolash skropstu pagarināšanas pincešu precizitātei un kvalitātei. Katrai no tām ir ergonomiska forma, kuras katrai sīkākai detaļai ir pievērsta uzmanība to veidojot. To vieglums, kas nesasprindzina plaukstas locītavu, kā arī neticama parocība ir atslēga jebkura skropstu meistara efektīvam un kvalitatīvam darbam.

faq
BUJ VISS
KO JUMS VAJADZĒTU ZINĀT
Ar ko atšķiras skropstu pagarināšanas pincetes no parastajām?
Skropstu pagarināšanas pincetes ir izgatavotas no viegla materiāla, kas daudzu darba stundu laikā nesasprindzina stilistes plaukstas locītavu. To gali ir pilnīgi atšķirīgi no parastajām pincetēm, veidoti lai nodrošinātu precīzu mākslīgo skropstu satveršanu, atvieglojot to uzklāšanu uz dabīgajām.
Vai pincetes no Nanolash ir dezinficējamas autoklāvā?
Jā, pincetes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, un tās var sterilizēt autoklāvā.
Kāds ir pasūtījumu izpildes laiks?
Paredzētais piegādes laiks ir divu darbadienu laikā. Produktu piegādā kurjeru kompānija.
Vai varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Jā, mēs piegādājam savus produktus daudzās valstīs visā pasaulē. Piegādes izmaksas un gaidāmais piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes valsts. Ja vēlaties saņemt informāciju par piegādes izmaksām jūsu valstī, noklikšķiniet uz karodziņa vietnes izvēlnē un atlasiet vēlamo valodas versiju.
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika